СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА

Новости  |  16.7.2018
СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА Почитувани, Ве известуваме дека во Основниот суд Скопје II Скопје, годишните одмори траат од 15 јули до 15 август.

 

                                                СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА

 

            Почитувани,

 

 

            Ве известуваме дека во Основниот суд  Скопје II Скопје, годишните одмори траат од 15 јули до 15 август.

 

            За време на годишните одмори ќе се извршуваат само нужни работи предвидени во член 72 од Законот за судовите и Судскиот деловник.

 

 

                                                                                                Со почит,

                                                                             Основен суд  Скопје II Скопје

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_