СООПШТЕНИЕ ДО МЕДИУМИ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ДО МЕДИУМИ

Новости  |  23.11.2017
Поради поголемата заинтересираност на медиумите, Ве известуваме дека рочиштето по предметот П5.бр.81/15, за утврдување граѓанска

СООПШТЕНИЕ ДО МЕДИУМИ

 

 

Поради поголемата заинтересираност на медиумите, Ве известуваме дека рочиштето по предметот П5.бр.81/15, за утврдување граѓанска одговорност за навреда и клевета и надомест на штета е закажано за 24.11.2017 година, во 10 часот.

 

 

Со почит,

Основен суд Скопје II Скопје

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_