ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КАНДИДАТИТЕ ПРИЈАВЕНИ ПО ЈАВЕН ОГЛАС 2/2020 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КАНДИДАТИТЕ ПРИЈАВЕНИ ПО ЈАВЕН ОГЛАС 2/2020

Новости  |  27.11.2020
ЗА РАБОТНО МЕСТО БР.5 ПОМЛАД СОРАБОТНИК – ПРЕВЕДУВАЧ

ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КАНДИДАТИТЕ ПРИЈАВЕНИ ПО ЈАВЕН ОГЛАС 2/2020 ЗА РАБОТНО МЕСТО БР.5 ПОМЛАД СОРАБОТНИК – ПРЕВЕДУВАЧ


 

Се известуваат кандидатите кои беа пријавени на огласот бр.2/2020 за работното место бр.5 – Помлад соработник – преведувач, дека постапката е запрена и нема да се поднесува предлог за избор на кандидат за ова работно место.


 

Комисија за селекција за вработување

за работното место број 5 - Помлад соработник – преведувач, Категорија В, ниво В-4,

по јавен оглас 2/2020

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_