СООПШТЕНИЕ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ

Новости  |  18.5.2020
Се објавуваат следните акти со цел информирање на јавноста и вработените
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_