СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА

News  |  Jun 6, 2019
Почитувани, Основниот граѓански суд Скопје, Ве известува дека

СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА

 

            Почитувани,

 

            Основниот граѓански суд Скопје, Ве известува дека Владата на Република Северна Македонија на 138 седница донесе заклучок 7 мај, кој беше прогласен за неработен ден поради посетата на Папата Франциск да биде одработен на 8 јуни (сабота). 

 

                                                                                                Со почит,

                                                                             Основен граѓански суд Скопје

 

   


Decision search

Court
Case number
Date
_