СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА

Новости  |  06.6.2019
Почитувани, Основниот граѓански суд Скопје, Ве известува дека

СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА

 

            Почитувани,

 

            Основниот граѓански суд Скопје, Ве известува дека Владата на Република Северна Македонија на 138 седница донесе заклучок 7 мај, кој беше прогласен за неработен ден поради посетата на Папата Франциск да биде одработен на 8 јуни (сабота). 

 

                                                                                                Со почит,

                                                                             Основен граѓански суд Скопје

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_