ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ОДЛОЖУВАЊЕ НА РОЧИШТА [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ОДЛОЖУВАЊЕ НА РОЧИШТА

Новости  |  29.1.2021

Поради денешните протести сите рочишта после 12:30 часот се одлагаат. За датумот на презакажување на рочиштата странките ќе бидат писмено известени.

 

                                                                                                               Основен граѓански суд Скопје

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_