РАНГ ЛИСТИ НА ВИСОКООБРАЗОВНИ УСТАНОВИ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

РАНГ ЛИСТИ НА ВИСОКООБРАЗОВНИ УСТАНОВИ

Risi  |  15 Jan 2019
Во врска со објавениот јавен оглас бр.4/2018 на Основен суд Скопје II - Скопје

РАНГ ЛИСТИ НА ВИСОКООБРАЗОВНИ УСТАНОВИ

            Во врска со објавениот јавен оглас бр.4/2018 на Основен суд Скопје II - Скопје, за вработување на 16 (шеснаесет) судски службеници, ранг листите на високообразовните установи во Република Македонија и надвор од Република Македонија може да се преземат на следните линкови:

Домашна ранг-листа

Странски ранг-листи

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_