С О О П Ш Т Е Н И Е ДО М Е Д И У М И [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

С О О П Ш Т Е Н И Е ДО М Е Д И У М И

Новости  |  16.1.2019
Поради поголемата заинтересираност на медиумите Ве известуваме дека рочиштето по предметот П5 – 61/18 е закажано за ден 26.02.2019 година, во 12,30 часот, судница 9.

С О О П Ш Т Е Н И Е   ДО   М Е Д И У М И

 

 

 

Поради поголемата заинтересираност на медиумите Ве известуваме дека рочиштето по предметот П5 – 61/18 е закажано за ден 26.02.2019 година, во 12,30 часот, судница 9.

 

 

 

 

Со почит,

Основен суд Скопје II Скопје

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_