Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

Година
Опис Година Преземање
Годишен буџет 2023 г.
Годишен буџет 2023 г.
2023
Годишен план за јавни набавки 2023
Годишен план за јавни набавки 2023
2023
Годишна програма за работа на судот за 2023
2023
Годишен план за јавни набавки 2022
Годишен план за јавни набавки 2022
2022
Годишен буџет 2022
Годишен буџет 2022
2022

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести