Kalendar na sudenje
ActionsKërkoni sipas kalendarit të gjykimeve
Kalendari i gjykatës
Kalendari i gjykatës
Përdorni fushat tekstuale për kërkim, që gjenden në anën e majtë.
-
Korrik 8 Lënda: П2-482/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 708.07.2024, во 08:30 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-1494/21
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1208.07.2024, во 08:45 -
Korrik 8 Lënda: П2-299/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 708.07.2024, во 08:45 -
Korrik 8 Lënda: РО-2910/21
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 2008.07.2024, во 08:50 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-1285/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 08:50 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-460/24
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1308.07.2024, во 08:50 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-1402/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1508.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: ВПП1-58/23
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: ВПП1-34/24
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Соба 3508.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-2027/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: П2-362/24
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2308.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: П4-898/23
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: П2-1324/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 708.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-2885/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: СТ-ТС-34/23
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 208.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-239/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2008.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-1709/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-2435/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: П4-122/20
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1308.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: ЗАМ-С-29/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Соба 4608.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: ВПП-754/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: ТС1-246/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-371/24
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-1414/21
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-П-251/21
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 808.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: П2-1502/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 708.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-247/24
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-6197/22
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 09:05 -
Korrik 8 Lënda: РО-2445/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 09:05 -
Korrik 8 Lënda: РО-1691/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 09:10 -
Korrik 8 Lënda: РО-2446/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 09:10 -
Korrik 8 Lënda: РО-224/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2008.07.2024, во 09:10 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-368/24
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 09:10 -
Korrik 8 Lënda: ВПП-284/21
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 09:10 -
Korrik 8 Lënda: ЗАМ-С-30/24
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Соба 4608.07.2024, во 09:15 -
Korrik 8 Lënda: П2-744/23
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2308.07.2024, во 09:15 -
Korrik 8 Lënda: РО-5815/22
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 09:15 -
Korrik 8 Lënda: РО-5479/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1708.07.2024, во 09:15 -
Korrik 8 Lënda: РО-2173/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 09:15 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-1669/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 09:15 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВТС-141/24
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 09:15 -
Korrik 8 Lënda: ВПП1-111/20
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 09:20 -
Korrik 8 Lënda: РО-1868/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 908.07.2024, во 09:20 -
Korrik 8 Lënda: П2-140/22
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 708.07.2024, во 09:20 -
Korrik 8 Lënda: РО-2593/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 09:20 -
Korrik 8 Lënda: РО-6609/22
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2008.07.2024, во 09:20 -
Korrik 8 Lënda: ТС1-224/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 09:20 -
Korrik 8 Lënda: РО-2713/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 09:25 -
Korrik 8 Lënda: РО-1869/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: ПОМ-СЕК-93/24
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Соба 4608.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: П1-366/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Соба 1508.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: П2-423/24
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2308.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: П4-132/23
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-1400/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1508.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-1611/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1208.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-4211/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1708.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: СТ-ТС-78/21
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 608.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: СТ-215/23
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 208.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-37/22
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1008.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-1469/23
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-5463/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-2272/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-1682/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-6543/22
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2008.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-1858/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВТС-348/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: ВПП1-15/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: П1-388/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1308.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-1413/19
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 808.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-393/21
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-2709/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 09:35 -
Korrik 8 Lënda: РО-1877/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 908.07.2024, во 09:40 -
Korrik 8 Lënda: РО-5451/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 09:40 -
Korrik 8 Lënda: РО-2746/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 09:40 -
Korrik 8 Lënda: РО-452/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2008.07.2024, во 09:40 -
Korrik 8 Lënda: ПОМ-СЕК-47/24
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Соба 4608.07.2024, во 09:45 -
Korrik 8 Lënda: ПОМ-СЕК-82/24
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Соба 4608.07.2024, во 09:45 -
Korrik 8 Lënda: РО-2584/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 09:45 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-1505/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 09:45 -
Korrik 8 Lënda: ПОМ-СЕК-87/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Соба 4608.07.2024, во 09:45 -
Korrik 8 Lënda: РО-3206/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 09:45 -
Korrik 8 Lënda: ОДС-15/23
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 09:50 -
Korrik 8 Lënda: РО-2667/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 09:50 -
Korrik 8 Lënda: РО-4943/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 09:50 -
Korrik 8 Lënda: РО-2610/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 09:50 -
Korrik 8 Lënda: РО-1444/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2008.07.2024, во 09:50 -
Korrik 8 Lënda: РО-5856/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 09:50 -
Korrik 8 Lënda: РО-2688/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 09:55 -
Korrik 8 Lënda: РО-5876/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 09:55 -
Korrik 8 Lënda: РО-168/22
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 09:55 -
Korrik 8 Lënda: ПОМ-СЕК-44/24
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Соба 4608.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: П4-47/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1508.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: П1-846/21
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-852/23
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: П2-18/24
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2308.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-2012/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-5166/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: СТ-132/23
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 608.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-4708/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1708.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-178/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1008.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: СТ-63/24
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 208.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-598/23
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-2689/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: ТС1-155/22
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: П1-629/22
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1208.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-1431/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2008.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-4974/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-5838/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-1275/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 808.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: ТС1-207/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: ВПП1-18/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-1092/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: П1-39/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-5857/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 10:05 -
Korrik 8 Lënda: РО-3464/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 10:05 -
Korrik 8 Lënda: РО-1693/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 10:10 -
Korrik 8 Lënda: РО-6064/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 10:10 -
Korrik 8 Lënda: РО-1430/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2008.07.2024, во 10:10 -
Korrik 8 Lënda: РО-77/24
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 10:10 -
Korrik 8 Lënda: РО-3446/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 10:10 -
Korrik 8 Lënda: РО-4976/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 10:10 -
Korrik 8 Lënda: РО-5853/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 10:10 -
Korrik 8 Lënda: ПОМ-СЕК-88/24
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Соба 4608.07.2024, во 10:15 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВТС-168/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6108.07.2024, во 10:15 -
Korrik 8 Lënda: СТ-128/24
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 608.07.2024, во 10:15 -
Korrik 8 Lënda: РО-1494/20
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 10:15 -
Korrik 8 Lënda: РО-144/24
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 10:15 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-1741/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 10:15 -
Korrik 8 Lënda: РО-5848/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 10:15 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-1422/19
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 10:15 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-387/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 10:15 -
Korrik 8 Lënda: РО-4968/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 10:15 -
Korrik 8 Lënda: ВПП-181/19
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 10:20 -
Korrik 8 Lënda: РО-2466/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 10:20 -
Korrik 8 Lënda: РО-3947/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1708.07.2024, во 10:20 -
Korrik 8 Lënda: РО-6251/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 10:20 -
Korrik 8 Lënda: РО-226/22
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2008.07.2024, во 10:20 -
Korrik 8 Lënda: РО-5433/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 10:20 -
Korrik 8 Lënda: РО-3561/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 10:20 -
Korrik 8 Lënda: РО-6254/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 10:25 -
Korrik 8 Lënda: РО-5434/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 10:25 -
Korrik 8 Lënda: РО-1948/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 10:25 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-391/24
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6108.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВТС-168/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6108.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: ПОМ-СЕК-86/24
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Соба 4608.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-2471/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: П1-110/24
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Соба 1508.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-1786/23
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: СТ-119/24
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 608.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-3950/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1708.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: П2-609/22
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 708.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-303/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: СТ-102/24
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 208.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-П-61/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1008.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-235/18
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-1084/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-349/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2008.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-2706/22
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-5419/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: ТС1-65/24
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: ВПП1-113/22
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Соба 408.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-1777/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-389/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 10:35 -
Korrik 8 Lënda: РО-6292/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 10:35 -
Korrik 8 Lënda: РО-5062/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 10:35 -
Korrik 8 Lënda: РО-3043/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 10:40 -
Korrik 8 Lënda: РО-841/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 10:40 -
Korrik 8 Lënda: РО-62/22
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2008.07.2024, во 10:40 -
Korrik 8 Lënda: РО-2529/22
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 10:40 -
Korrik 8 Lënda: РО-6326/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 10:40 -
Korrik 8 Lënda: П1-689/22
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 10:45 -
Korrik 8 Lënda: СТ-133/24
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 608.07.2024, во 10:45 -
Korrik 8 Lënda: РО-17/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 10:45 -
Korrik 8 Lënda: РО-831/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 10:45 -
Korrik 8 Lënda: ТС1-210/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 10:45 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВТС-79/24
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 10:45 -
Korrik 8 Lënda: РО-262/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 10:45 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-543/24
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 10:45 -
Korrik 8 Lënda: РО-2545/22
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 10:45 -
Korrik 8 Lënda: РО-1270/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 10:50 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-1722/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 10:50 -
Korrik 8 Lënda: РО-829/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 10:50 -
Korrik 8 Lënda: РО-3639/21
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2008.07.2024, во 10:50 -
Korrik 8 Lënda: РО-2570/22
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 10:50 -
Korrik 8 Lënda: ТС-91/22
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 10:50 -
Korrik 8 Lënda: РО-263/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 10:50 -
Korrik 8 Lënda: РО-1809/20
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2008.07.2024, во 10:55 -
Korrik 8 Lënda: РО-411/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 10:55 -
Korrik 8 Lënda: РО-2574/22
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 10:55 -
Korrik 8 Lënda: РО-1769/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: СТ-136/24
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 608.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-4083/22
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1708.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: П4-62/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1008.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-5999/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-2943/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-3697/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-3511/22
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2008.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-5072/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-1735/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-П-139/22
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-1091/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 11:05 -
Korrik 8 Lënda: РО-3756/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 11:05 -
Korrik 8 Lënda: РО-1317/22
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 11:05 -
Korrik 8 Lënda: РО-1197/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 11:10 -
Korrik 8 Lënda: РО-1107/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 11:10 -
Korrik 8 Lënda: РО-957/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 11:10 -
Korrik 8 Lënda: РО-4517/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 11:15 -
Korrik 8 Lënda: СТ-114/24
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 608.07.2024, во 11:15 -
Korrik 8 Lënda: РО-1106/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 11:15 -
Korrik 8 Lënda: ТС-316/17
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 11:15 -
Korrik 8 Lënda: РО-446/24
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 11:15 -
Korrik 8 Lënda: ТС-35/24
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 11:15 -
Korrik 8 Lënda: РО-3007/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 11:20 -
Korrik 8 Lënda: РО-2157/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 11:20 -
Korrik 8 Lënda: РО-5046/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 11:20 -
Korrik 8 Lënda: РО-2490/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 11:25 -
Korrik 8 Lënda: РО-5079/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 11:25 -
Korrik 8 Lënda: П2-916/23
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2308.07.2024, во 11:30 -
Korrik 8 Lënda: П1-353/21
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 11:30 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-1929/22
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1508.07.2024, во 11:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-2486/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 11:30 -
Korrik 8 Lënda: СТ-14/24
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 608.07.2024, во 11:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-6034/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 11:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-2343/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 11:30 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-1781/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 11:30 -
Korrik 8 Lënda: П5-22/24
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1308.07.2024, во 11:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-5830/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 11:35 -
Korrik 8 Lënda: РО-2485/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Соба 908.07.2024, во 11:40 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-936/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6108.07.2024, во 11:40 -
Korrik 8 Lënda: ВПП-998/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 11:40 -
Korrik 8 Lënda: РО-1795/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 11:40 -
Korrik 8 Lënda: РО-6036/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 11:40 -
Korrik 8 Lënda: ЗАМ-С-21/24
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Соба 4608.07.2024, во 11:45 -
Korrik 8 Lënda: П2-488/24
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2308.07.2024, во 11:45 -
Korrik 8 Lënda: П2-953/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 708.07.2024, во 11:45 -
Korrik 8 Lënda: РО-6132/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 11:45 -
Korrik 8 Lënda: ТС1-124/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 11:45 -
Korrik 8 Lënda: РО-2158/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 11:50 -
Korrik 8 Lënda: РО-3396/22
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2008.07.2024, во 11:50 -
Korrik 8 Lënda: П1-652/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1308.07.2024, во 11:50 -
Korrik 8 Lënda: РО-6249/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 11:50 -
Korrik 8 Lënda: ВПП-590/24
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1808.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: ПОМ-СЕК-58/24
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Соба 4608.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-1609/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6108.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: П2-222/24
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2308.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-2616/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-1947/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1208.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: П1-259/21
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1508.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-4645/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: СТ-57/24
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 208.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: П4-112/23
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: П2-143/24
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 708.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-4511/22
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 2008.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-2204/20
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-4074/19
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-728/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-468/20
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-4246/19
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-1568/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1308.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВТС-358/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: П4-918/22
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 808.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-259/24
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: ТС1-86/21
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6108.07.2024, во 12:05 -
Korrik 8 Lënda: РО-364/20
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 12:05 -
Korrik 8 Lënda: РО-1629/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 12:10 -
Korrik 8 Lënda: РО-4366/19
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 12:10 -
Korrik 8 Lënda: ВПП1-92/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 12:10 -
Korrik 8 Lënda: РО-4369/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 12:10 -
Korrik 8 Lënda: ЗАМ-С-35/24
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Соба 4608.07.2024, во 12:15 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-193/23
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 12:15 -
Korrik 8 Lënda: СТ-58/24
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 208.07.2024, во 12:15 -
Korrik 8 Lënda: РО-5086/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 12:15 -
Korrik 8 Lënda: РО-6355/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 12:15 -
Korrik 8 Lënda: РО-1881/22
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 12:15 -
Korrik 8 Lënda: РО-2396/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 12:20 -
Korrik 8 Lënda: ТС1-4/22
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6108.07.2024, во 12:20 -
Korrik 8 Lënda: РО-3435/20
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 12:20 -
Korrik 8 Lënda: РО-2413/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 12:20 -
Korrik 8 Lënda: П2-1563/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 708.07.2024, во 12:25 -
Korrik 8 Lënda: РО-873/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2508.07.2024, во 12:25 -
Korrik 8 Lënda: РО-1891/22
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 12:25 -
Korrik 8 Lënda: РО-1632/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: П2-1528/23
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2308.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-2101/22
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1508.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-256/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-457/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1008.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: П4-797/23
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-393/20
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1908.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: П4-902/22
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 808.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-П-153/24
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-436/24
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 12:35 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-1603/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6108.07.2024, во 12:40 -
Korrik 8 Lënda: РО-1032/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 12:40 -
Korrik 8 Lënda: П2-986/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 708.07.2024, во 12:40 -
Korrik 8 Lënda: ВПП1-180/22
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 12:40 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-926/23
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 12:45 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-485/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1008.07.2024, во 12:45 -
Korrik 8 Lënda: РО-2929/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 12:50 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-421/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6108.07.2024, во 13:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-1033/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 13:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-904/21
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1208.07.2024, во 13:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-703/22
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1508.07.2024, во 13:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-281/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1008.07.2024, во 13:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-5374/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 13:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-1589/23
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1608.07.2024, во 13:00 -
Korrik 8 Lënda: П2-545/24
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 708.07.2024, во 13:00 -
Korrik 8 Lënda: ВПП-221/22
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 13:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-294/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 808.07.2024, во 13:00 -
Korrik 8 Lënda: П4-831/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 13:00 -
Korrik 8 Lënda: РО-1739/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 13:10 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-764/22
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2108.07.2024, во 13:15 -
Korrik 8 Lënda: РО-2894/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 13:15 -
Korrik 8 Lënda: П4-780/22
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1308.07.2024, во 13:15 -
Korrik 8 Lënda: РО-3213/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 13:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-3198/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2408.07.2024, во 13:30 -
Korrik 8 Lënda: П1-168/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1008.07.2024, во 13:30 -
Korrik 8 Lënda: П4-1007/22
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 13:30 -
Korrik 8 Lënda: РО-1898/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 13:50 -
Korrik 8 Lënda: РО-778/22
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 908.07.2024, во 14:00 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-167/22
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6108.07.2024, во 14:00 -
Korrik 8 Lënda: ПЛ1-ТС-1498/22
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9508.07.2024, во 14:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-1047/22
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 808.07.2024, во 14:00 -
Korrik 8 Lënda: МАЛВП-588/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 14:15 -
Korrik 8 Lënda: П2-582/23
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2308.07.2024, во 15:00 -
Korrik 9 Lënda: П1-258/21
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 109.07.2024, во 08:15 -
Korrik 9 Lënda: П2-509/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 08:30 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-365/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 08:30 -
Korrik 9 Lënda: П2-184/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 08:45 -
Korrik 9 Lënda: РО-3286/18
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 08:50 -
Korrik 9 Lënda: РО-1907/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 08:55 -
Korrik 9 Lënda: РО-5860/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-655/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1009.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-284/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6109.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ВПП-541/22
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1709.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-5022/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 909.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1395/23
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: П3-81/22
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-П-87/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2309.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-П-411/23
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2309.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-3371/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2409.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-840/22
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-300/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: П1-104/21
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1309.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-П-231/23
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1209.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: П5-24/24
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ЗАМ-С-36/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Соба 4609.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1686/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: П2-188/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-599/19
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ТС-30/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1815/22
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:05 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-П-425/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1009.07.2024, во 09:10 -
Korrik 9 Lënda: П1-578/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1009.07.2024, во 09:10 -
Korrik 9 Lënda: РО-237/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 09:10 -
Korrik 9 Lënda: РО-5165/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:10 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1594/23
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:10 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-П-587/21
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1009.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: ВПП-544/22
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1709.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-688/22
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-235/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: РО-5645/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-285/23
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-1994/22
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1209.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: П2-1585/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1518/22
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-373/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6109.07.2024, во 09:20 -
Korrik 9 Lënda: РО-6261/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 909.07.2024, во 09:20 -
Korrik 9 Lënda: РО-5403/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 09:20 -
Korrik 9 Lënda: РО-5600/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:20 -
Korrik 9 Lënda: П1-416/23
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2309.07.2024, во 09:20 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-231/23
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:20 -
Korrik 9 Lënda: РО-5563/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:25 -
Korrik 9 Lënda: РО-5887/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-676/20
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1409.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-218/17
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Соба 609.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-545/24
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ВПП1-57/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1709.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: РО-421/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2409.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: РО-5571/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-245/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-206/23
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2309.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-54/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1161/23
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-266/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-П-416/23
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1209.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-242/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ВПП1-121/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Соба 1309.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П1-48/24
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1309.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П2-167/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П3-43/22
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П5-4/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-540/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П1-624/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-1534/23
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:35 -
Korrik 9 Lënda: РО-6065/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:35 -
Korrik 9 Lënda: П5-43/23
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:40 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-280/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6109.07.2024, во 09:40 -
Korrik 9 Lënda: РО-180/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 09:40 -
Korrik 9 Lënda: РО-6046/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:40 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-342/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 09:40 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-676/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 09:40 -
Korrik 9 Lënda: ВПП1-117/22
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1809.07.2024, во 09:45 -
Korrik 9 Lënda: РО-5458/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 909.07.2024, во 09:45 -
Korrik 9 Lënda: РО-6063/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:45 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-282/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 09:45 -
Korrik 9 Lënda: П2-1146/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:45 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-169/23
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 09:45 -
Korrik 9 Lënda: ВПП1-51/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1709.07.2024, во 09:50 -
Korrik 9 Lënda: РО-5576/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 09:50 -
Korrik 9 Lënda: РО-5573/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:50 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-255/24
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 09:50 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-677/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 09:50 -
Korrik 9 Lënda: РО-6134/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:55 -
Korrik 9 Lënda: П4-129/22
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1209.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-195/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1409.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-262/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: ЗАМ-С-33/24
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Соба 4609.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-29/24
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6109.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-5056/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 909.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-2141/22
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-6016/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: П2-212/24
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-256/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: П2-1196/23
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-439/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2409.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-310/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-257/24
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1209.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-621/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: П2-747/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-773/23
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-869/22
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-1086/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:05 -
Korrik 9 Lënda: РО-6018/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:05 -
Korrik 9 Lënda: РО-6265/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:10 -
Korrik 9 Lënda: РО-1399/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:10 -
Korrik 9 Lënda: РО-5998/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:10 -
Korrik 9 Lënda: РО-5064/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:10 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-263/24
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 10:10 -
Korrik 9 Lënda: П1-693/23
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2309.07.2024, во 10:10 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-81/22
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6109.07.2024, во 10:15 -
Korrik 9 Lënda: ОДС-53/21
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1709.07.2024, во 10:15 -
Korrik 9 Lënda: РО-5623/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 909.07.2024, во 10:15 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-260/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 10:15 -
Korrik 9 Lënda: РО-5902/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:15 -
Korrik 9 Lënda: П2-144/22
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 10:15 -
Korrik 9 Lënda: П2-32/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 10:15 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1730/23
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 10:15 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-166/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1009.07.2024, во 10:20 -
Korrik 9 Lënda: РО-1966/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:20 -
Korrik 9 Lënda: РО-6286/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:20 -
Korrik 9 Lënda: РО-6115/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:20 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-335/23
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 10:20 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-626/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 10:20 -
Korrik 9 Lënda: РО-6104/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:25 -
Korrik 9 Lënda: РО-5766/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: РО-2065/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-815/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1409.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: ПОМ-СЕК-84/24
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Соба 4609.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1615/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6109.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-2083/22
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-722/22
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П5-31/23
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П1-30/24
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П1-714/23
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-317/24
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВП-1057/22
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1609.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: РО-5944/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-330/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П2-1201/23
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1031/23
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1909.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П4-408/24
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1309.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-П-631/22
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1309.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П2-64/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: П5-69/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-137/21
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: РО-5770/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:35 -
Korrik 9 Lënda: РО-5840/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:35 -
Korrik 9 Lënda: РО-5773/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:40 -
Korrik 9 Lënda: ВПП-1043/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1709.07.2024, во 10:40 -
Korrik 9 Lënda: П4-501/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1009.07.2024, во 10:40 -
Korrik 9 Lënda: РО-6164/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:40 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВТС-31/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 10:40 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-323/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6309.07.2024, во 10:40 -
Korrik 9 Lënda: РО-5783/23
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 909.07.2024, во 10:45 -
Korrik 9 Lënda: РО-5878/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:45 -
Korrik 9 Lënda: ТС-41/23
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5909.07.2024, во 10:45 -
Korrik 9 Lënda: П2-900/21
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 10:45 -
Korrik 9 Lënda: ПЛ1-ТС-1409/23
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2109.07.2024, во 10:45 -
Korrik 9 Lënda: РО-275/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2209.07.2024, во 10:50 -
Korrik 9 Lënda: РО-5958/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:50 -
Korrik 9 Lënda: РО-5901/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:55 -
Korrik 9 Lënda: П4-759/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1409.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-767/21
Gjykatësi Виолета Арнаудовска, Salla e gjukimeve Судница 909.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: П1-385/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1009.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-5882/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-5822/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-4512/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2409.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: П4-346/22
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2309.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: ТС-70/22
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9509.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: П2-512/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 11:00