Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Полугодишен извештај за Јануари - Јуни 2022 година
Полугодишен
2022
Квартален извештај за Јануари - Март 2022
Квартален
2022
Месечен извештај за Јуни 2022 година
Месечен
2022
Месечен извештај за Мај 2022 година
Месечен
2022
Завршна сметка за 2021 година - сопствена сметка
Годишен
2021
Завршна сметка за 2021 година - депозитна сметка
Годишен
2021
Завршна сметка за 2021 година - буџетска сметка
Годишен
2021
Месечен извештај за Април 2022 година
Месечен
2022
Квартален извештај за Јануари - Март 2022 година
Квартален
2022
Месечен извештај за Март 2022 година
Месечен
2022
Прва<12345...>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести