Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Месечен извештај за Август 2021 година
Месечен
2021
Месечен извештај за Јули 2021 година
Месечен
2021
Полугодишен извештај за Јануари - Јуни 2021 година
Полугодишен
2021
Квартален извештај за Април - Јуни 2021 година
Квартален
2021
Месечен извештај за Јуни 2021 година
Месечен
2021
Месечен извештај за Maj 2021 година
Месечен
2021
Завршна сметка за 2020 година - сопствена сметка
Годишен
2020
Завршна сметка за 2020 година - буџетска сметка
Годишен
2020
Месечен извештај за Април 2021 година
Месечен
2021
Квартален извештај за Јануари - Март 2021 година
Квартален
2021

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести