Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основниот суд Штип

Ген. Михаило Апостолски 18
Емаил:  contact@osstip.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

032/392-455

Технички секретар на Претседателот на судот - телефон

032/392-455 лок. 106

Технички секретар на Претседателот на судот - факс

032/391-827

Администратор на судот (секретар на судот)

032/392-455 лок. 104
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести