Завршната сметка 2017 година за буџетскиот корисник Основен суд Штип [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Завршната сметка 2017 година за буџетскиот корисник Основен суд Штип

Новости  |  06.3.2018
Објавена е завршната сметка за 2017 година за буџетскиот корисник Основен суд Штип.

Објавена е  завршна сметка за 2017 година на Основниот суд Штип за сопствената и буџетската смета.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_