Месечен извештај за Мај 2022 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Месечен извештај за Мај 2022 година

Соопштенија за јавност  |  17.6.2022

Објавен е месечниот извештај за работењето на Основен суд Штип, за месец мај 2022 година. Истиот можете да го погледнете во делот за извештаи или да го превземете на следниот линк.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_