СТ-26-21 - Решение за утврдени и оспорени побарува за стечаен должник Визба Валандово [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СТ-26-21 - Решение за утврдени и оспорени побарува за стечаен должник Визба Валандово

Известувања, Соопштенија за јавност  |  18.5.2022
СТ-26-21 - Решение за утврдени и оспорени побарува за стечаен должник Визба Валандово

Објавено е Решение за утврдени и оспорени побарува за стечаен должник Визба Валандово во СТ-26/21. Истото може да го превземете на следниот линк.

 

Стечаен судија,

Емил Пилатов

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_