Месечени извештаи за Јули и Август 2019 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Месечени извештаи за Јули и Август 2019 година

Новости  |  05.9.2019
Месечени извештаи за Јули и Август 2019 година

Почитувани,

 

објавени се месечните извештаи за работата на Основен суд Штип за месец Јули 2019 и месец Август 2019 година.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_