Известување за одлагање на рочишта кај судија Маја Џорлева [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за одлагање на рочишта кај судија Маја Џорлева

Новости, Соопштенија за јавност  |  12.4.2021

И З В Е С Т У В А Њ Е


Се известуваат странките дека сите судења закажани кај судијата Маја Џорлева за месец Април се одлагаат за неодредена дата.

Основен суд Штип

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_