Известување за одлагање на рочишта кај судија Анита Јорданова во периодот 12-22.01.2021 г. [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за одлагање на рочишта кај судија Анита Јорданова во периодот 12-22.01.2021 г.

Настани, Новости  |  12.1.2021

Известување за одлагање на рочишта кај судија Анита Јорданова во периодот 12-22.01.2021 г.

 

Рочиштата по предметите закажани кај судијата Анита Јорданова за периодот од 12.01.2021 до 22.01.2021 г. се одлагаат заради отсуство на судијата, за новите датуми на овие рочишта дополнително ќе следат писмени покани и известувања.

 

12.01.2021 г.                                                                                                       Основен суд Штип

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_