Ранг листата од административната селекција за Оглас бр.2/2018 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Ранг листата од административната селекција за Оглас бр.2/2018

Новости  |  18.1.2019

Ранг листата од административната селекција за Оглас бр.2/2018 за вработување на двајца судски референти, на работно место дактилограф може да ја погледнете на следниот линк.

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_