Месечен извештај за Април 2022 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Месечен извештај за Април 2022 година

Новости, Соопштенија за јавност  |  09.5.2022

Објавен е месечниот извештај за работењето на Основен суд Штип, за месец април 2022 година. Истиот можете да го погледнете во делот за извештаи или да го превземете на следниот линк.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_