Објавени јавни набавки на информатичка опрема и печатен материјал [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Објавени јавни набавки на информатичка опрема и печатен материјал

Новости  |  18.4.2018
Јавни набавки

Објавени се јавни набавки за информатичка опрема и печатени материјали. Тендерската документација може да се превземе од следниот линк или од страната на Бирото за јавни набавки.

 

Основен суд Штип

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_