Годишен извештај за информации од јавен карактер за 2020 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Годишен извештај за информации од јавен карактер за 2020 година

Новости  |  18.1.2021

Почитувани,

 

објавен е Годишениот извештај за информации од јавен карактер за 2020 година. Истиот може д го погледнете на следниот линк.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_