Месечен извештај - октомври 2021 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Месечен извештај - октомври 2021 година

Новости  |  09.11.2021
Месечен извештај за октомври 2021 година.

Објавен е месечниот извештај за работењето на Основен суд Штип, за месец октомври 2021 година. Истиот можете да го погледнете или преземете тука.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_