Оглас за набавка на електрична енергија [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Оглас за набавка на електрична енергија

Новости  |  12.3.2020

Основниот суд Штип објави Оглас за набавка на електрична енергија. Податоците за истиот може да следниот линк или на страната за Електронскиот систем за јавни набавки.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_