Конечна ранг листа за Интерен оглас бр.1/23 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа за Интерен оглас бр.1/23

Изјави  |  27.12.2023

Објавени е конечна ранг листа за Интерен оглас бр.1/23.

 

Конечна ранг листа за Интерен оглас бр.1-23 за Судски советник може да ја погледнете тука.

Конечна ранг листа за Интерен оглас бр.1-23 за Самостоен судки референт - водител на уписник може да ја погледнете тука.

Конечна ранг листа за Интерен оглас бр.1-23 за Самостоен судки референт - прием и експидиција на пошта може да ја погледнете тука.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_