Известување за закажаните судските рочишта [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за закажаните судските рочишта

Известувања, Новости  |  12.3.2020

          Основен суд Штип известува дека закажаните судски рочишта во периодот од 12.03.2020 година заклучно со 24.03.2020 година, во КАНЦЕЛАРИЈА бр. 20 и КАНЦЕЛАРИЈА бр. 22, СЕ ОДЛАГААТ.

            За денот и часот на одржување на овие рочишта странките ќе бидат известени со доставување на покана.

 

Со почит,

Основен суд Штип

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_