Нов портал на Основен суд Штип [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Нов портал на Основен суд Штип

Соопштенија за јавност  |  18.4.2016
Пуштен во употреба нов портал за Основен суд Штип, како и за сите останати судови во РМ. Старата интернет страна на Основен суд Штип се уште е во функција. Истата ќе биде достапна на следната адреса http://www.osstip.mk додека не се направи префрлање на објавените одлуки на новиот портал.

НОВ ПОРТАЛ НА ОСНОВЕН СУД ШТИП

Пуштен во употреба нов портал за Основен суд Штип, како и за сите останати судови во РМ. Старата интернет страна на Основен суд Штип се уште е во функција. Истата ќе биде достапна на следната адреса http://www.osstip.mk додека не се направи префрлање на објавените одлуки на новиот портал.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_