Известување за одлагање на рочишта кај судија Мери Гичева во периодот 21-31.12.2020 г. [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за одлагање на рочишта кај судија Мери Гичева во периодот 21-31.12.2020 г.

Новости  |  21.12.2020

Рочиштата по предметите закажани кај судијата Мери Гичева за периодот од 21.12.2020 до 31.12.2020 г. се одлагаат заради отсуство на судијата, за новите датуми на овие рочишта дополнително ќе следат писмени покани и известувања.

 

21.12.2020 г.                                                                                                       Основен суд Штип

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_