Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

ИЗВЕШТАЈ ЗА РЕШЕНИ И НЕРЕШЕНИ
ПРЕДМЕТИ ОД 01.01.2015 година до 31.12.2015

ВКУПНО ПРЕДМЕТИ ВО РАБОТА: 16560

 

ВКУПНО РЕШЕНИ ПРЕДМЕТИ ВО ДЕКЕМВРИ 2015:13806

НЕРЕШЕНИ ЗАКЛУЧНО СО ДЕКЕМВРИ 2015: 2754

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Месечен извештај за Јануари 2020 година
Годишен, Месечен
2020
Месечен извештај за Април 2019 година
Месечен
2019
Месечен извештај за Март 2019 година
Месечен
2019
Месечен извештај за Февруари 2019 година
Месечен
2019
Месечен извештај за Јнауари 2019 година
Месечен
2019
Месечен извештај за Септември 2018 година
Месечен
2018
Месечен извештај за Август 2018 година
Месечен
2018
Полу годишен извештај за прва половина на 2018 година
Полугодишен
2018
Месечен извештај за Јули 2018 година
Месечен
2018
Месечен извештај за МАЈ 2018 година
Месечен
2018

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • Соопштение

  Новости  | 14.10.2020
  Сите насрочени предмети во работа кај судиите Мими Нанушеска , Светлана Попоска и Соња Ѓонческа [повеќе]
 • С О О П Ш Т Е Н И Е

  Новости  | 09.10.2020
  С О О П Ш Т Е Н И Е Сите насрочени прекршочни предмети во работа кај судијата Мими Нанушеска [повеќе]
 • Одлука

  Новости  | 02.9.2020
  Одлука- се става надвор од сила времениот распоред на канцеларии и салии за судење Су-85/20-1 [повеќе]

Сите вести