Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

ИЗВЕШТАЈ ЗА РЕШЕНИ И НЕРЕШЕНИ
ПРЕДМЕТИ ОД 01.01.2019 година до 31.12.2019

ВКУПНО ПРЕДМЕТИ ВО РАБОТА: 16 364

 

ВКУПНО РЕШЕНИ ПРЕДМЕТИ ВО ДЕКЕМВРИ 2019:14 411

НЕРЕШЕНИ ЗАКЛУЧНО СО ДЕКЕМВРИ 2019: 1953

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Полу годишен извештај за прва половина на 2017 година
Полугодишен
2017
Месечен извештај за Јуни 2017 година
Месечен
2017
Извештај за месец Мај 2017
Месечен
2017
Месечен извештај за Април 2017 година
Месечен
2017
Месечен извештај за Март 2017 година
Месечен
2017
Извештај за месец Февруари
Месечен
2017
Извештај за месец Јануари 2017 година
Месечен
2017
Годишен извештај за 2016 година
Годишен
2016
Месечен извештај за Декември 2016 година
Месечен
2016
Извештај за месец Септември
Месечен
2016

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести