25 Октомври - Европски ден на правдата [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

25 Октомври - Европски ден на правдата

Новости  |  21.10.2019

По повод Европскиот ден на правдата, што секоја година се одбележува во сите европски држави, Ве известуваме дека 25 Октомври 2019 година ќе биде отворен ден за граѓаните во Основноит суд Струга.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_