Известување [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување

Новости  |  21.1.2022
Известување за кандидатите по интерен оглас бр.1/21 од 13.12.2021 година.

Известување за кандидатите по интерен оглас бр.1/21 од 13.12.2021 година. Се исвестуваат кандидатите  пријавени на интерниот оглас бр 1/2021 од 13.12.2021 година, кои ја помина административна селекција дека интервјуто за сите работни места од интерниот оглас ќе се одржи на ден 25.01.2022 година од 13:00 часот.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_