Распоред за изменување и дополнување на распоредот за работите во Основниот Суд во Струга за 2018 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Распоред за изменување и дополнување на распоредот за работите во Основниот Суд во Струга за 2018 година

Новости  |  31.10.2018
Распоред за изменување и дополнување на распоредот за работите во Основниот Суд во Струга за 2018 година
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_