ОГЛАС ЗА ПРИЈАВУВАЊЕ НА КАНДИДАТИ ЗА ИЗБОР НА СУДИИ ПОРОТНИЦИ ВО ОС СТРУГА [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОГЛАС ЗА ПРИЈАВУВАЊЕ НА КАНДИДАТИ ЗА ИЗБОР НА СУДИИ ПОРОТНИЦИ ВО ОС СТРУГА

Новости  |  07.9.2017
Врз основа на член 42 и член 48 од Законот за судовите (Сч.весник на Р.М. бр.58/06, 62/06, 35/08 и 150/10) , Основниот Суд Струга ОБЈАВУВА

ОГЛАС ЗА ПРИЈАВУВАЊЕ НА КАНДИДАТИ ЗА ИЗБОР НА СУДИИ ПОРОТНИЦИ ВО ОС СТРУГА

 

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_