Завршна сметка за 2023 година - буџетски корисник Основен суд Струга [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Завршна сметка за 2023 година - буџетски корисник Основен суд Струга

Новости  |  12.3.2024

Објавена е завршната сметка за буџетскиот корисник Основен суд Струга, за 2023 година.
Документите се во „ПДФ“ форма и истите се достапни тука 

 

Буџетска сметка

Сопствена сметка

Депозитна сметка

 

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_