Л И С Т А СО ШИФРИ НА КАНДИДАТИ ЗА КОИ ПОСТАПКАТА ЗАВРШИЛА оглас 1/2019 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Л И С Т А СО ШИФРИ НА КАНДИДАТИ ЗА КОИ ПОСТАПКАТА ЗАВРШИЛА оглас 1/2019

Новости  |  05.7.2019
Л И С Т А СО ШИФРИ НА КАНДИДАТИ ЗА КОИ ПОСТАПКАТА ЗАВРШИЛА по административната селекција, по оглас 1/2019, СУ-04-15/19-3 од 28.05.2019 година на Основен суд Струга

   

РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА

ОСНОВЕН СУД СТРУГА

СУ-04-15/19-3-17

03.07.2019 година

С т р у г а

 

Л И С Т А

СО ШИФРИ НА КАНДИДАТИ ЗА КОИ ПОСТАПКАТА ЗАВРШИЛА

по административната селекција, по оглас 1/2019, СУ-04-15/19-3 од 28.05.2019 година на Основен суд Струга

 

           

  1. За работно место водител на писарница

 

  1. За кандидатот со шифра ОССУ0101ГВ
  2. За кандидатот со шифра ОССУ0102ГВ
  3. За кандидатот со шифра ОССУ0103ГВ
  4. За кандидатот со шифра ОССУ0106ГВ

 

 

 

Комисија за селекција за вработување на судски службеници

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_