Одлука за избор на кандидат по Јавен оглас за вработување во ОС Струга, број 1/21 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_