Одлука [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука

Risi  |  2 Sht 2020
Одлука- се става надвор од сила времениот распоред на канцеларии и салии за судење Су-85/20-1
   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_