ИНФОРМАЦИЈА за денот и часот на одржување на интервјуто [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ИНФОРМАЦИЈА за денот и часот на одржување на интервјуто

Новости  |  25.7.2019
ИНФОРМАЦИЈА за денот и часот на одржување на интервјуто

РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА

ОСНОВЕН СУД СТРУГА

СУ-04-15/19-3-23

24.07.2019 година

С т р у г а

 

                   ИНФОРМАЦИЈА

за денот и часот на одржување на интервјуто

 

 

Интервјуто за судски службеник за кандидатите кои ја поминале административната селекција и испитот ќе се одржи на ден 24.07.2019 година (среда ) со почеток во 12,30 часот, во Основниот суд Струга.

 

Информацијата да се објави на web страната на судот.

 

 

 

Комисија за селекција за вработување на судски службеници

 

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_