ЛИСТА НА УРЕДНИ И НЕУРЕДНИ КАНДИДАТИ при административната селекција, по оглас 1/2021, СУ-04-46/21 од 14.12.2021 година на Основен суд Струга [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ЛИСТА НА УРЕДНИ И НЕУРЕДНИ КАНДИДАТИ при административната селекција, по оглас 1/2021, СУ-04-46/21 од 14.12.2021 година на Основен суд Струга

Новости  |  17.1.2022
Листа со шифри на кандидати за работно место Судски референт - Извршител во писарница

ЛИСТА НА УРЕДНИ И НЕУРЕДНИ КАНДИДАТИ при административната селекција, по оглас 1/2021, СУ-04-46/21 од 14.12.2021 година на Основен суд Струга

Листа со шифри на кандидати за работно место Судски референт - Извршител во писарница

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_