Jавен оглас бр.1-23 за вработување на судски службеници и лица кои вршат технички-помошни работи на определено време до 31.12.2023 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Jавен оглас бр.1-23 за вработување на судски службеници и лица кои вршат технички-помошни работи на определено време до 31.12.2023

Новости  |  24.4.2023


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_