Kalendar na sudenje
ActionsKërkoni sipas kalendarit të gjykimeve
Kalendari i gjykatës
Kalendari i gjykatës
Përdorni fushat tekstuale për kërkim, që gjenden në anën e majtë.
-
Korrik 1 Lënda: П4-41/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1101.07.2024, во 08:00 -
Korrik 1 Lënda: П4-56/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 401.07.2024, во 08:00 -
Korrik 1 Lënda: П4-14/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1101.07.2024, во 08:15 -
Korrik 1 Lënda: К-89/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 101.07.2024, во 09:00 -
Korrik 1 Lënda: К-184/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 701.07.2024, во 09:00 -
Korrik 1 Lënda: ПРК-С-516/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 501.07.2024, во 09:00 -
Korrik 1 Lënda: П4-25/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 801.07.2024, во 09:00 -
Korrik 1 Lënda: ПРК-С-518/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 501.07.2024, во 09:05 -
Korrik 1 Lënda: ПРК-С-540/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 501.07.2024, во 09:10 -
Korrik 1 Lënda: ПРК-С-521/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 501.07.2024, во 09:10 -
Korrik 1 Lënda: ПРК-С-538/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 501.07.2024, во 09:15 -
Korrik 1 Lënda: ПРК-С-541/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 501.07.2024, во 09:25 -
Korrik 1 Lënda: СТ-ТС-2/23
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1301.07.2024, во 09:25 -
Korrik 1 Lënda: ПЛ1-ТС-13/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1301.07.2024, во 09:30 -
Korrik 1 Lënda: СТ-ТС-2/23
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1301.07.2024, во 09:30 -
Korrik 1 Lënda: К-205/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 701.07.2024, во 09:30 -
Korrik 1 Lënda: ПРК-С-543/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 501.07.2024, во 09:30 -
Korrik 1 Lënda: К-405/23
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 101.07.2024, во 09:30 -
Korrik 1 Lënda: ПРК-С-546/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 501.07.2024, во 09:35 -
Korrik 1 Lënda: ПРК-С-99/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 501.07.2024, во 09:40 -
Korrik 1 Lënda: ПРК-С-100/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 501.07.2024, во 09:45 -
Korrik 1 Lënda: ТС1-14/22
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1301.07.2024, во 09:45 -
Korrik 1 Lënda: ПРК-С-118/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 501.07.2024, во 09:50 -
Korrik 1 Lënda: ПРК-С-260/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 501.07.2024, во 09:55 -
Korrik 1 Lënda: ПРК-С-247/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 501.07.2024, во 10:00 -
Korrik 1 Lënda: СТ-ТС-1/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1301.07.2024, во 10:00 -
Korrik 1 Lënda: ПРК-С-302/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 501.07.2024, во 10:05 -
Korrik 1 Lënda: ПРК-С-258/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 501.07.2024, во 10:10 -
Korrik 1 Lënda: К-92/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 701.07.2024, во 11:00 -
Korrik 1 Lënda: К-30/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 101.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: П4-38/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1102.07.2024, во 08:00 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-Ј-60/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 08:45 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-Ј-41/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 08:50 -
Korrik 2 Lënda: К-442/23
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-37/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1102.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВПЛ1-ТС-45/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1302.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-751/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:10 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-752/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:12 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-753/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:13 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-754/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:15 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-756/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:16 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-755/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:17 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-757/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:20 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-758/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:22 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-764/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:25 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-759/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:25 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-760/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:27 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-767/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:27 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-761/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-768/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-769/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:32 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-763/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:32 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-771/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:35 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-777/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:37 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-778/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:40 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-779/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:42 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-781/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:45 -
Korrik 2 Lënda: ПРК-С-785/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:47 -
Korrik 2 Lënda: ЗАМ-С-7/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 502.07.2024, во 09:50 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВПЛ1-П-17/22
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1102.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-18/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1302.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: К-154/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 102.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: ПЛ1-ТС-31/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1102.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: МАЛВПЛ1-П-51/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1102.07.2024, во 12:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-51/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 08:45 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВПЛ1-П-17/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 403.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: СТ-20/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: К-213/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-522/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-67/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1103.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: К-114/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-523/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 09:05 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-524/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 09:10 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-547/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 09:15 -
Korrik 3 Lënda: СТ-21/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 09:15 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-550/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 09:20 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-551/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 09:25 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-553/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: СТ-18/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-14/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 403.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: К-348/23
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: К-314/23
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: ОДС-8/24
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1103.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-554/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 09:35 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-525/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 09:40 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-107/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 09:45 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-О-211/22
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 09:50 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-Ј-41/21
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 09:55 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-О-209/23
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-56/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-24/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 403.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: СТ-19/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: К-207/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-829/23
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 10:05 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-512/23
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 10:05 -
Korrik 3 Lënda: ПРК-С-151/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 10:10 -
Korrik 3 Lënda: П4-4/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 403.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: К-618/22
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-64/22
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1103.07.2024, во 11:45 -
Korrik 3 Lënda: КМ-11/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-225/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 13:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-225/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 13:10 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-140/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 08:45 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-Ј-3/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 08:47 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-Ј-68/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 08:48 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-117/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 08:50 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-138/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 08:50 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-59/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 08:52 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-41/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 08:55 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-153/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 08:56 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-162/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 08:57 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-152/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 08:58 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-58/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 08:59 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-159/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВПЛ1-П-19/22
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1104.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: ВПП1-12/22
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 804.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: П1-48/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 404.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВПЛ1-ТС-41/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1304.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-135/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:01 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-158/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:05 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-154/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:07 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-160/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:10 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-156/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:12 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-123/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:13 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-157/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:15 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВПЛ1-П-20/22
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1104.07.2024, во 09:15 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-161/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:17 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-163/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:20 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-164/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:22 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-165/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:25 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-166/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:27 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-167/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВПЛ1-П-30/22
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1104.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВПЛ1-ТС-33/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1304.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВПЛ1-ТС-33/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1304.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-175/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:32 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-176/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:35 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-177/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:37 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-190/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:38 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-178/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:40 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-172/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:42 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-173/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:45 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВПЛ1-П-21/22
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1104.07.2024, во 09:45 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-174/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:47 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-С-684/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:50 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-193/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:52 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-194/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:55 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-196/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:57 -
Korrik 4 Lënda: К-231/23
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 104.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВПЛ1-П-27/22
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1104.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВПЛ1-ТС-90/23
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1304.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-О-198/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: ПРК-С-1054/23
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 10:05 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВПЛ1-П-28/22
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1104.07.2024, во 10:15 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-131/2022
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1104.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: СТ-ТС-2/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1304.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-81/2023
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 404.07.2024, во 11:45 -
Korrik 4 Lënda: РО-83/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1104.07.2024, во 11:45 -
Korrik 4 Lënda: РО-263/22
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1104.07.2024, во 12:15 -
Korrik 4 Lënda: П2-120/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1104.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-1/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 804.07.2024, во 13:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-221/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 804.07.2024, во 13:30 -
Korrik 5 Lënda: КМ-4/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 705.07.2024, во 08:30 -
Korrik 5 Lënda: РО-36/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 405.07.2024, во 08:30 -
Korrik 5 Lënda: РО-39/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 405.07.2024, во 08:45 -
Korrik 5 Lënda: П1-68/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 405.07.2024, во 09:00 -
Korrik 5 Lënda: РО-39/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 405.07.2024, во 09:00 -
Korrik 5 Lënda: К-137/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 705.07.2024, во 09:00 -
Korrik 5 Lënda: К-123/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 105.07.2024, во 09:00 -
Korrik 5 Lënda: РО-36/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 405.07.2024, во 09:30 -
Korrik 5 Lënda: К-216/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 705.07.2024, во 09:30 -
Korrik 5 Lënda: К-101/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 705.07.2024, во 10:00 -
Korrik 5 Lënda: П1-8/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 405.07.2024, во 10:00 -
Korrik 5 Lënda: К-508/23
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 105.07.2024, во 11:30 -
Korrik 5 Lënda: П2-21/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 805.07.2024, во 12:30 -
Korrik 5 Lënda: П1-11/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 805.07.2024, во 13:00 -
Korrik 5 Lënda: РО-200/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 805.07.2024, во 13:30 -
Korrik 8 Lënda: ВПП-161/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 808.07.2024, во 08:45 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-414/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 08:45 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-332/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 08:47 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-445/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 08:48 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-721/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 08:50 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-786/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 08:51 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-722/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 08:52 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-723/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 08:55 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-724/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 08:57 -
Korrik 8 Lënda: К-128/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 108.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: П3-3/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 808.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-725/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: ВПП2-14/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 808.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-726/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:02 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-727/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:05 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-728/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:07 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-729/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:10 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-730/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:12 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-731/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:15 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-161/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:16 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-732/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:17 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-733/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:20 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-734/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:22 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-735/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:25 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-736/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:27 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-737/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: К-132/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 108.07.2024, во 09:30 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-738/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:32 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-739/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:35 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-740/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:37 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-741/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:40 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-742/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:42 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-743/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:45 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-744/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:47 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-745/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:50 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-746/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:52 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-747/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:55 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-748/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 09:57 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-749/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-Ј-22/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 10:01 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-Ј-127/22
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 10:02 -
Korrik 8 Lënda: ЗАМ-С-1/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 10:05 -
Korrik 8 Lënda: ПРК-С-699/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 10:10 -
Korrik 8 Lënda: ВПП1-10/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 808.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: К-359/22
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 109.07.2024, во 08:30 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-1496/23
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 08:45 -
Korrik 9 Lënda: РО-30/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 08:45 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-1512/23
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 08:50 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-1516/23
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 08:55 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-1507/23
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 08:57 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-79/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: К-82/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 109.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: П1-65/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1109.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВПЛ1-П-26/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: РО-29/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВПЛ1-П-26/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-557/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: К-156/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ТС1-8/23
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1309.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-564/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:05 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-338/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:05 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-342/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:10 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-565/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:10 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-566/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: РО-232/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-Ј-27/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:15 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-Ј-121/23
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:20 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-567/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:20 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-С-568/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:25 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-Ј-122/23
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:25 -
Korrik 9 Lënda: РО-74/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1109.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВПЛ1-П-13/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: П3-6/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: К-211/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: ПРК-О-26/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 509.07.2024, во 09:35 -
Korrik 9 Lënda: РО-156/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1109.07.2024, во 09:45 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВПЛ1-П-5/24
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1109.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: К-59/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВПЛ1-П-6/24
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1109.07.2024, во 10:15 -
Korrik 9 Lënda: РО-14/24
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1109.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: К-69/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 109.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВПЛ1-П-52/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1109.07.2024, во 11:45 -
Korrik 9 Lënda: К-41/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: К-208/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: МАЛВПЛ1-П-8/24
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1109.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: П2-56/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1109.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: К-484/23
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 08:30 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-316/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 08:45 -
Korrik 10 Lënda: РО-234/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 410.07.2024, во 08:45 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-602/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 08:50 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-480/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 08:58 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-788/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: К-20/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: П2-56/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 410.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ТС1-3/23
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ПЛ1-ТС-10/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 810.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-789/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:02 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-793/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:05 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-795/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:07 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-796/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:10 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-650/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:12 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-О-201/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:15 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-О-202/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:17 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-О-205/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:20 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-О-209/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:22 -
Korrik 10 Lënda: П2-51/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 810.07.2024, во 09:25 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-О-210/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:25 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-О-215/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:27 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-О-216/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: П2-51/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 810.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВПЛ1-ТС-42/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: П2-26/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 410.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-798/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:32 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-804/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:35 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-807/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:37 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-808/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:40 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-809/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:42 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-810/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:45 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-813/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:47 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-814/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:48 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-815/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:50 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-О-34/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:52 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-О-104/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 09:55 -
Korrik 10 Lënda: ПРК-С-691/24
Gjykatësi Борис Бержецки, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: П4-54/21
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 810.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: П2-16/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 410.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВПЛ1-ТС-43/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВПЛ1-ТС-44/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 10:15 -
Korrik 10 Lënda: П2-20/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 410.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: КМ-15/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: КМ-16/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 11:45 -
Korrik 10 Lënda: П2-157/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 410.07.2024, во 11:45 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВПЛ1-ТС-16/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: МАЛВПЛ1-ТС-15/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1310.07.2024, во 12:15 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВПЛ1-ТС-40/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1311.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: П2-109/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 411.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: П1-53/21
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 811.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: П2-167/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 411.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: ПСО-16/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1311.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: К-202/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-50/2022
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1111.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: ВПП1-15/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1111.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: К-147/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: П2-146/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 411.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: П2-6/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 411.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: КМ-6/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 111.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: МАЛВП-126/2022
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1111.07.2024, во 11:45 -
Korrik 11 Lënda: П1-58/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1111.07.2024, во 12:30 -
Korrik 11 Lënda: П4-42/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 411.07.2024, во 12:30 -
Korrik 12 Lënda: К-190/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 712.07.2024, во 09:00 -
Korrik 12 Lënda: К-429/23
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 112.07.2024, во 09:00 -
Korrik 12 Lënda: К-197/24
Gjykatësi Марина Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 712.07.2024, во 10:00 -
Korrik 12 Lënda: К-126/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 112.07.2024, во 11:30 -
Korrik 12 Lënda: СТ-22/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1312.07.2024, во 12:00 -
Korrik 12 Lënda: СТ-24/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1312.07.2024, во 12:15 -
Korrik 12 Lënda: СТ-23/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1312.07.2024, во 12:30 -
Korrik 15 Lënda: К-75/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 115.07.2024, во 09:00 -
Korrik 16 Lënda: К-379/22
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 116.07.2024, во 09:00 -
Korrik 16 Lënda: К-66/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 116.07.2024, во 11:30 -
Korrik 17 Lënda: П1-34/24
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1117.07.2024, во 09:30 -
Gusht 22 Lënda: П2-70/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 422.08.2024, во 10:00 -
Shtator 2 Lënda: К-466/23
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 102.09.2024, во 08:30 -
Shtator 2 Lënda: К-526/23
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 102.09.2024, во 09:00 -
Shtator 2 Lënda: К-84/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 102.09.2024, во 11:30 -
Shtator 2 Lënda: К-440/23
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 102.09.2024, во 11:30 -
Shtator 3 Lënda: К-507/23
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 103.09.2024, во 08:30 -
Shtator 3 Lënda: К-392/23
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 103.09.2024, во 09:00 -
Shtator 3 Lënda: МАЛВПЛ1-П-53/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 09:00 -
Shtator 3 Lënda: МАЛВПЛ1-П-12/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 403.09.2024, во 09:00 -
Shtator 3 Lënda: МАЛВТС-17/2021
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1303.09.2024, во 09:00 -
Shtator 3 Lënda: П4-54/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 803.09.2024, во 09:00 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-571/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.09.2024, во 09:00 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-574/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.09.2024, во 09:05 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-578/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 2303.09.2024, во 09:10 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-579/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.09.2024, во 09:15 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-581/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.09.2024, во 09:20 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-583/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.09.2024, во 09:25 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-584/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.09.2024, во 09:30 -
Shtator 3 Lënda: МАЛВПЛ1-ТС-39/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1303.09.2024, во 09:30 -
Shtator 3 Lënda: МАЛВП-31/2024
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 403.09.2024, во 09:30 -
Shtator 3 Lënda: ВПП1-14/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 09:30 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-586/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.09.2024, во 09:35 -
Shtator 3 Lënda: ПРК-С-588/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 503.09.2024, во 09:40 -
Shtator 3 Lënda: К-409/23
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 103.09.2024, во 09:45 -
Shtator 3 Lënda: РО-61/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 803.09.2024, во 10:00 -
Shtator 3 Lënda: МАЛВП-42/2024
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 403.09.2024, во 10:30 -
Shtator 3 Lënda: П2-163/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 803.09.2024, во 11:30 -
Shtator 3 Lënda: МАЛВПЛ1-П-16/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 403.09.2024, во 11:45 -
Shtator 3 Lënda: П2-29/24
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 11:45 -
Shtator 3 Lënda: ПЛ1-ТС-20/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1303.09.2024, во 12:00 -
Shtator 3 Lënda: МАЛВПЛ1-ТС-56/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1303.09.2024, во 12:30 -
Shtator 3 Lënda: П1-16/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1103.09.2024, во 12:30 -
Shtator 4 Lënda: П1-72/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1104.09.2024, во 09:00 -
Shtator 4 Lënda: К-542/23
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 104.09.2024, во 09:00 -
Shtator 4 Lënda: П1-1/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 404.09.2024, во 09:00 -
Shtator 4 Lënda: ВПП1-3/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 804.09.2024, во 09:00 -
Shtator 4 Lënda: К-142/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 104.09.2024, во 09:30 -
Shtator 4 Lënda: П2-18/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 804.09.2024, во 10:00 -
Shtator 4 Lënda: ПЛ1-П-1/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 404.09.2024, во 10:00 -
Shtator 4 Lënda: МАЛВПЛ1-П-18/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 804.09.2024, во 10:30 -
Shtator 4 Lënda: К-5/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 104.09.2024, во 11:30 -
Shtator 4 Lënda: РО-38/24
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1104.09.2024, во 11:45 -
Shtator 4 Lënda: ВПП1-2/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1104.09.2024, во 12:00 -
Shtator 5 Lënda: ПРК-С-606/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 2305.09.2024, во 05:00 -
Shtator 5 Lënda: ПРК-С-591/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 505.09.2024, во 09:00 -
Shtator 5 Lënda: П2-159/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 405.09.2024, во 09:00 -
Shtator 5 Lënda: П4-32/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1105.09.2024, во 09:00 -
Shtator 5 Lënda: ПРК-С-596/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 505.09.2024, во 09:05 -
Shtator 5 Lënda: ПРК-С-597/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 505.09.2024, во 09:10 -
Shtator 5 Lënda: ПРК-С-598/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 505.09.2024, во 09:15 -
Shtator 5 Lënda: ПРК-С-599/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 505.09.2024, во 09:20 -
Shtator 5 Lënda: ПРК-С-600/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 505.09.2024, во 09:25 -
Shtator 5 Lënda: ПРК-С-603/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 505.09.2024, во 09:30 -
Shtator 5 Lënda: ПЛ1-ТС-14/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 805.09.2024, во 09:30 -
Shtator 5 Lënda: П2-42/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 405.09.2024, во 09:30 -
Shtator 5 Lënda: П4-72/22
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1105.09.2024, во 09:30 -
Shtator 5 Lënda: ПРК-С-604/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 505.09.2024, во 09:35 -
Shtator 5 Lënda: П2-23/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 405.09.2024, во 10:00 -
Shtator 5 Lënda: П1-44/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 805.09.2024, во 10:30 -
Shtator 5 Lënda: П4-22/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1105.09.2024, во 11:45 -
Shtator 6 Lënda: П3-2/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 406.09.2024, во 09:00 -
Shtator 6 Lënda: К-452/23
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 106.09.2024, во 11:30 -
Shtator 6 Lënda: ВПП1-1/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 406.09.2024, во 12:30 -
Shtator 9 Lënda: П1-21/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 809.09.2024, во 09:00 -
Shtator 9 Lënda: К-22/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 109.09.2024, во 09:00 -
Shtator 9 Lënda: К-143/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 109.09.2024, во 09:30 -
Shtator 9 Lënda: МАЛВП-13/2024
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 809.09.2024, во 10:30 -
Shtator 9 Lënda: К-31/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 109.09.2024, во 11:30 -
Shtator 10 Lënda: МАЛВП-56/2024
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 410.09.2024, во 09:00 -
Shtator 10 Lënda: МАЛВТС-11/2023
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 810.09.2024, во 09:30 -
Shtator 10 Lënda: МАЛВТС-11/2023
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 810.09.2024, во 09:30 -
Shtator 11 Lënda: П1-16/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 811.09.2024, во 09:00 -
Shtator 11 Lënda: ВПП1-13/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 811.09.2024, во 10:00 -
Shtator 12 Lënda: П1-25/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1112.09.2024, во 09:00 -
Shtator 12 Lënda: ПЛ1-ТС-17/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 812.09.2024, во 09:30 -
Shtator 12 Lënda: ПЛ1-ТС-19/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 812.09.2024, во 10:00 -
Shtator 12 Lënda: МАЛВП-88/2023
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1112.09.2024, во 11:45 -
Shtator 13 Lënda: ПРК-С-653/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 513.09.2024, во 09:00 -
Shtator 13 Lënda: ПРК-С-654/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 513.09.2024, во 09:05 -
Shtator 13 Lënda: ПРК-С-655/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 513.09.2024, во 09:10 -
Shtator 13 Lënda: ПРК-С-658/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 513.09.2024, во 09:15 -
Shtator 13 Lënda: ПРК-С-660/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 513.09.2024, во 09:20 -
Shtator 13 Lënda: ПРК-С-662/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 513.09.2024, во 09:25 -
Shtator 13 Lënda: ПРК-С-663/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 513.09.2024, во 09:30 -
Shtator 13 Lënda: ПРК-С-667/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 513.09.2024, во 09:35 -
Shtator 13 Lënda: ПРК-С-668/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 513.09.2024, во 09:40 -
Shtator 13 Lënda: ПРК-С-670/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 513.09.2024, во 09:45 -
Shtator 13 Lënda: ПРК-С-675/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 513.09.2024, во 09:50 -
Shtator 13 Lënda: ПРК-С-678/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 513.09.2024, во 09:55 -
Shtator 13 Lënda: ПРК-С-679/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 513.09.2024, во 10:00 -
Shtator 13 Lënda: МАЛВП-4/2023
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1113.09.2024, во 10:00 -
Shtator 13 Lënda: ПРК-С-683/24
Gjykatësi Валентина Даутова, Salla e gjukimeve Судница 513.09.2024, во 10:05 -
Shtator 13 Lënda: П1-56/22
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1113.09.2024, во 11:00 -
Shtator 13 Lënda: К-6/24
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 113.09.2024, во 11:30 -
Shtator 13 Lënda: П1-10/24
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1113.09.2024, во 11:45 -
Shtator 16 Lënda: П2-8/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 816.09.2024, во 09:00 -
Shtator 16 Lënda: П4-49/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 816.09.2024, во 10:00 -
Shtator 16 Lënda: П1-20/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница л.м16.09.2024, во 13:30 -
Shtator 17 Lënda: П2-10/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 817.09.2024, во 09:00 -
Shtator 17 Lënda: П1-19/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1117.09.2024, во 09:00 -
Shtator 17 Lënda: ПЛ1-ТС-51/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1117.09.2024, во 12:00 -
Shtator 18 Lënda: К-445/23
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 118.09.2024, во 09:00 -
Shtator 18 Lënda: РО-146/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 418.09.2024, во 09:00 -
Shtator 18 Lënda: РО-2/24
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 418.09.2024, во 10:30 -
Shtator 19 Lënda: РО-86/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 819.09.2024, во 09:00 -
Shtator 19 Lënda: РО-81/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 819.09.2024, во 09:30 -
Shtator 19 Lënda: П5-3/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1119.09.2024, во 09:30 -
Shtator 19 Lënda: РО-82/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 819.09.2024, во 10:00 -
Shtator 19 Lënda: РО-75/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 819.09.2024, во 10:30 -
Shtator 19 Lënda: П2-128/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1119.09.2024, во 10:30 -
Shtator 19 Lënda: РО-225/22
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 819.09.2024, во 11:00 -
Shtator 19 Lënda: РО-225/22
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 819.09.2024, во 11:00 -
Shtator 19 Lënda: П1-88/22
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1119.09.2024, во 11:45 -
Shtator 23 Lënda: П4-20/20
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 823.09.2024, во 09:00 -
Shtator 24 Lënda: П1-6/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 824.09.2024, во 09:00 -
Shtator 24 Lënda: МАЛВПЛ1-ТС-19/24
Gjykatësi Ратка Муканова, Salla e gjukimeve Судница 1324.09.2024, во 09:30 -
Shtator 24 Lënda: РО-204/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1124.09.2024, во 10:00 -
Shtator 25 Lënda: МАЛВП-103/2023
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 825.09.2024, во 09:00 -
Shtator 25 Lënda: РО-139/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 425.09.2024, во 09:30 -
Shtator 25 Lënda: РО-140/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 425.09.2024, во 10:00 -
Shtator 25 Lënda: РО-141/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 425.09.2024, во 10:30 -
Shtator 25 Lënda: РО-142/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 425.09.2024, во 11:45 -
Shtator 25 Lënda: РО-143/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 425.09.2024, во 12:15 -
Shtator 26 Lënda: РО-144/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 426.09.2024, во 09:00 -
Shtator 26 Lënda: П1-57/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 826.09.2024, во 09:00 -
Shtator 26 Lënda: ПЛ1-ТС-23/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1126.09.2024, во 09:00 -
Shtator 26 Lënda: РО-145/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 426.09.2024, во 09:30 -
Shtator 26 Lënda: РО-147/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 426.09.2024, во 10:00 -
Shtator 26 Lënda: ВПП1-5/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1126.09.2024, во 10:00 -
Shtator 26 Lënda: РО-148/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 426.09.2024, во 10:30 -
Shtator 26 Lënda: РО-149/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 426.09.2024, во 11:45 -
Shtator 26 Lënda: МАЛВПЛ1-П-28/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1126.09.2024, во 11:45 -
Shtator 26 Lënda: РО-150/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 426.09.2024, во 12:15 -
Shtator 26 Lënda: РО-151/23
Gjykatësi Катерина Тодорова, Salla e gjukimeve Соба 426.09.2024, во 12:45 -
Shtator 30 Lënda: П4-52/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 830.09.2024, во 09:00 -
Tetor 1 Lënda: П1-76/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 801.10.2024, во 09:00 -
Tetor 1 Lënda: П1-33/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 801.10.2024, во 13:30 -
Tetor 3 Lënda: П4-10/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 803.10.2024, во 09:00 -
Tetor 3 Lënda: ВПП1-3/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1103.10.2024, во 09:00 -
Tetor 3 Lënda: П4-35/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1103.10.2024, во 09:30 -
Tetor 7 Lënda: МАЛВП-26/2024
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 807.10.2024, во 09:00 -
Tetor 7 Lënda: П4-47/21
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 807.10.2024, во 10:00 -
Tetor 8 Lënda: РО-211/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 908.10.2024, во 09:00 -
Tetor 8 Lënda: П1-30/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1108.10.2024, во 09:00 -
Tetor 8 Lënda: РО-108/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1108.10.2024, во 11:45 -
Tetor 8 Lënda: ВПП-229/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1108.10.2024, во 12:30 -
Tetor 9 Lënda: МАЛВП-38/2024
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 809.10.2024, во 09:00 -
Tetor 10 Lënda: МАЛВП-30/2023
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1110.10.2024, во 09:00 -
Tetor 10 Lënda: МАЛВТС-6/2023
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1110.10.2024, во 11:45 -
Tetor 14 Lënda: К-64/23
Gjykatësi Цона Каламерникова, Salla e gjukimeve Судница 114.10.2024, во 08:30 -
Tetor 15 Lënda: П1-49/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1115.10.2024, во 09:00 -
Tetor 15 Lënda: П4-15/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 815.10.2024, во 09:00 -
Tetor 16 Lënda: П1-28/23
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 816.10.2024, во 09:00 -
Tetor 17 Lënda: РО-21/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1117.10.2024, во 09:00 -
Tetor 17 Lënda: РО-226/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1117.10.2024, во 09:30 -
Tetor 17 Lënda: РО-110/21
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1117.10.2024, во 10:00 -
Tetor 17 Lënda: РО-110/21
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1117.10.2024, во 10:00 -
Tetor 17 Lënda: РО-110/21
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1117.10.2024, во 10:00 -
Tetor 17 Lënda: МАЛВПЛ1-П-18/24
Gjykatësi Татјана Малинова, Salla e gjukimeve Судница 817.10.2024, во 10:00 -
Tetor 17 Lënda: П2-148/23
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1117.10.2024, во 11:45 -
Tetor 17 Lënda: МАЛВП-77/2021
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1117.10.2024, во 12:00 -
Tetor 18 Lënda: П2-38/24
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1118.10.2024, во 09:00 -
Tetor 18 Lënda: П2-33/24
Gjykatësi Лорета Абрашева, Salla e gjukimeve Судница 1118.10.2024, во 09:15