Конечна ранг листа во врска со јавен оглас бр. 2/22 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа во врска со јавен оглас бр. 2/22

Новости, Соопштенија за јавност  |  19.4.2023
Конечна ранг листа во врска со јавен оглас бр. 2/22

ПРИЛОГ

  • КОНЕЧНА РАНГ ЛИСТА на кандидатите со нивните шифри и вкупен број на освоени бодови од административна селекција, испит и интервју, за работно место број 1,  Судски соработник, Категорија В, ниво  В3 , 1 (еден) извршител. 

 

Шифра

Вкупен број на бодови од   административна селекција

Вкупен број на бодови освоени од испит за судски службеник

Вкупен број на бодови освоени од интервју

ВКУПНО

01-ЈО 2/22

25,56

40

20

85,56

 

 

Комисија за селекција за вработување:

1. Верица Зимбакова – Претседател

2. Марија Стојкова – член

3. Лепа Донева - Член

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_