Промена на работното време на судовите во Република Македонија [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Промена на работното време на судовите во Република Македонија

Новости  |  13.9.2017
Известување за ново работно време

Почитувани,

Ве известуваме дека новото работно време на судовите во Република Македонија е од 7:30 до 15:30 часот, а пузата ќе биде од 11:00 до 11:30 ч.

Со почит,

Основен суд Струмица

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_