Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Основен суд Свети Николе постојано изработува месечни, квартални и годишни извештаи кои од него ги бара Судскиот совет, Министерство за правда, Апелационен суд Штип и Врховен суд.

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Квартален извештај за трето тромесечје 2019 година
Квартален
2019
Месечен извештај за септември 2019
Месечен
2019
Месечен извештај за август 2019
Месечен
2019
Месечен извештај за јули 2019
Месечен
2019
Квартален извештај за второ тромесечје 2019 година
Квартален
2019
Месечен извештај за јуни 2019
Месечен
2019
Месечен извештај за мај 2019
Месечен
2019
Месечен извештај за април 2019
Месечен
2019
Квартален извештај за прво тромесечје 2019 година
Квартален
2019
Месечен извештај за март 2019
Месечен
2019

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести