Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

Во Основниот суд Свети Николе постои канцеларија за односи со јавноста која е сместена на првиот кат од објектот канцеларија бр.16.

Во неа можете да се информирате за сите информации од јавен карактер според Законот за слободен пристап до информации од јавен карактер.

Лице за односи со јавноста е Јорданка Димчева.

тел: 032-443-991

е-mail: Jordanka.dimceva@ossvnikole.mk

 

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести