Решение за издавање нотарски платен налог [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Решение за издавање нотарски платен налог

Известувања, Изјави, Новости  |  03.10.2022

Нотарот Јорданка Димчева од Свети Николе го објавува преку web страната на судот  решението за издавање на платен налог НПН-25/2022

Доверител: Друштво за трговија и услуги извоз - увоз Евростил ДОО Велес

Должник: Здружение на граѓани Фудбалски клуб Работник - Џумајлија Лозово

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_