Ранг листа од административна селекција за Оглас бр.1/2018 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Ранг листа од административна селекција за Оглас бр.1/2018

Новости  |  18.1.2019
Објавена е Листа на неуредни кандидати, Листа на уредни кандидати, Ранг листата на кандидати кои ја поминале административната селекција и Листа на кандидати за кои постапката за селекција завршила за Оглас бр.1/2018 за вработување на еден судски службеник - звање од категорија Г, ниво Г1 Самостоен референт на работно место сметководител.

Листа на неуредни кандидати

Листа на уредни кандидати

Ранг листа на кандидати кои ја поминале административната селекција

Листа на кандидати за кои постапката за селекција завршила

 

До Огласот бр.1/2018, Пријавата за вработување, базата на испитни прашања за вработувањето и Ранг листата од административната селекција можете да пристапите преку линкот Пријава и материјали во врска со оглас за вработување од 28.12.2018

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_